حذف گوگل اکانت

حذف گوگل اکانت

سرویس آنلاین حذف FRP
کامبینیشن سامسونگ

کامبینیشن سامسونگ

Combination Samsung
ریست فکتوری

ریست فکتوری

Hard Reset
فروش ویژه اپل آی دی

فروش ویژه اپل آی دی

APPLE ID

خانه » چه زمانی بهترین تجربه فروش خودرو را خواهید داشت ؟

چه زمانی بهترین تجربه فروش خودرو را خواهید داشت ؟

چه زمانی بهترین تجربه فروش خودرو را خواهید داشت ؟

کاربرد خودرو در کشور ما با کشورهای دیگر همیشه غیرقابل مقایسه بوده است؛ بدین معنی که در کشورهای دیگر خودرو خریداری‌شده پس از استفاده چندساله و رسیدن به دوره استهلاک به خودروهای اسقاطی می‌پیوندد. در ایران اما شرایط به گونه‌ای دیگر است. پس از چندین سال استفاده به خاطر افزایش قیمت‌ها می‌توانید خودروی مستهلک خود را با قیمتی بسیار بالاتر از آنچه خریده‌اید به فروش برسانید. بنابراین می‌توان گفت که خودرو در ایران علاوه بر کارکرد حمل‌ونقل، در نقش کالاهای سرمایه‌ای نیز حاضر شده است. به همین دلیل زمان و شرایط فروش اگر خریدوفروش خودرو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

به وضعیت تقاضا توجه کنید

تقاضا را می‌توان یکی از تأثیرگذارترین عوامل بر تعیین قیمت کالاهای مختلف از جمله خودرو دانست. بایستی دقت داشته باشید که تقاضا در زمان و مکان‌های مختلف متفاوت خواهد بود. بنابراین می‌توانید از این تفاوت زمانی و مکانی در تقاضا استفاده کرده و کسب سود نمایید. بدین معنی که ممکن است در زمان‌هایی تقاضا برای خرید خودرو در بازار افزایش یابد و ممکن است شما از محلی که تقاضای کمتری برای خرید خودرو وجود دارد خودرو را خریداری کرده و در محلی با تقاضای بیشتر و قیمت بالاتر خود را به فروش برسانید علاوه بر این‌ها همچنین تقاضا برای برخی از مدل‌های خاص خودروهای داخلی و خارجی بیشتر از رقبای هم‌رده خواهند بود. در این مورد بهتر است قبل از خرید، تحقیقات مناسب و کافی انجام دهید تا خریدوفروش خود را با میزان تقاضای بازار هم‌راستا کرده و بتوانید از فروش خودرو کسب سود کنید.

حواستان به کارکرد خودرو باشد

یکی از عواملی که در خریدوفروش خودروهای دست‌دوم و کارکرده از اهمیت خاصی برخوردار است را می‌توان میزان کیلومتر خودرو دانست.  این مورد در تمامی خودروها اهمیت دارد. بنابراین دقت داشته باشید پیش از آنکه کیلومتر خودروی شما از حد مشخصی بالاتر رود درصورتی‌که بتوانید خودرو را تعویض نمایید میزان افت کمتری شامل حال خودروی شما خواهد شد؛ و می‌توانید فروش خودروی بهتری را انجام دهید.

علاوه بر آنکه خودروها کم‌کار معمولاً از استقبال بیشتر و بهتری در بازار خریدوفروش خودرو برخوردار هستند، معمولاً وقتی خودروها از مرز ۹۵ تا ۱۰۰ هزار کیلومتر عبور می‌کنند این ذهنیت وجود دارد که این خودرو یک خودروی مستهلک و دارای هزینه‌های تعمیرات خواهد بود. در این شرایط معمولاً قیمت خودرو به‌یک‌باره با افت بیشتری روبرو خواهد شد. بنابراین بهتر است برای آنکه شرایط فروش خودروی خود را بهینه کنید، پیش از رسیدن به چنین عددهایی در کیلومتر کارکرد خودرو خودروی خود را بفروشید.

بهترین روش فروش خودرو

همراه مکانیک به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین مرجع خریدوفروش آنلاین خودرو کشور با داشتن بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده کشور و کارشناسان مجرب خود می‌تواند بهترین زمان و شرایط فروش خودرو را برای شما تشخیص داده و تجربه خوبی در فروش خودرو برایتان ایجاد کند. با استفاده از خدمت فروش سفارشی خودرو توسط همراه مکانیک می‌توانید از مزایای زیر در فروش خودرو استفاده کنید:

  • فروش خودرو بدون پرداخت هزینه
  • عدم اتلاف زمان برای پاسخگویی به مشتریان احتمالی
  • عدم مواجهه با دلالان و واسطه گران بازار خودرو
  • صرفه‌جویی در زمان و جلوگیری از بازدیدهای غیرضروری
  • فروش خودرو در بهترین شرایط قیمتی
  • فروش خودرو در کمترین زمان ممکن
  • تنظیم قولنامه با استفاده از مشاوره حقوقی همراه مکانیک

امیدواریم این مقاله در جهت معرفی بهترین زمان برای فروش خودرو به شما موثر بوده باشد و بتوانید بیشترین کسب سود را از فروش خود بکنید.